O nas

O firmie 

Wytwórnia Narzędzi Skrawających "ORTYL" rozpoczęła działalność w 1993 roku. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie produkcji oraz regeneracji narzędzi skrawających. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości narzędzi skrawających z węglika spiekanego, stali szybkotnącej, sprawdzianów oraz przyrządów.

Bogate, wieloletnie doświadczenie, stałe podnoszenie jakości produkcji a co za tym idzie podnoszenie jakości świadczonych usług oraz zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji sprawiają, że oferowane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości.

Produkowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie zarówno w produkcji masowej jak i jednostkowej. W narzędziach produkowanych przez WNS "ORTYL" jest dorobek wielu lat pracy oraz doświadczeń. Gwarantujemy wysoką jakość oraz pomoc technologiczną, która jest uznana przez odbiorców w kraju jak i za granicą. Wysoko cenimy sobie zaufanie klientów do naszych narzędzi i cieszymy się z faktu, że spełniają wymogi naszych odbiorców. Zobowiązuje to nas do ciągłego obserwowania potrzeb naszych klientów, wprowadzania udoskonaleń technologicznych oraz konstrukcyjnych.

Detale na specjalne zamówienie wykonujemy według przekazanej przez klienta dokumentacji technologicznej jak i według własnej. W zakresie obróbki skrawaniem posiadamy wieloletnie doświadczenie a także nowoczesny park maszynowy.

;
;